Hogyan lettem egészséges

2013.04.06 07:07

Igaz történet – és velem történt….. Avagy hogyan lettem egészséges

  1. rész

 

2011-ben „beteg” lettem – vagyis azt mondták, hogy az vagyok.

Viharos gyorsasággal zajlottak az események…-a mai napig hálás vagyok az onkológus orvosomnak, de………És ezt szeretném most elmesélni röviden:

Daganatos betegségben szenvedők „gyógyítására” Magyarországon különböző protokollok vannak.  Szakmai berkekben ezt úgy hívják:  „a nagy hármas” – műtét, kemoterápia, sugárterápia.

A műtét célja: lehetőleg a daganatos sejt, szövet eltávolítása – a környezetében lévő ép szövetekkel együtt.

Kemoterápia: a kezelés lényege, olyan anyag (kémiai) bejuttatása a szervezetbe, ami gátolja a sejtek növekedését, megújulását. Magyarul ezek mérgek, és kimutathatóan valamennyi rákkeltő hatású – ugye milyen érdekes?

A kemoterápia mellékhatásai: gátolja az ép, gyorsan megújuló sejtek osztódását, megújulását ( a gyorsan osztódó sejtek a zömében a nyálkahártyában találhatóak).

Mivel ezek elpusztulnak, ezért ami bekövetkezik: hajhullás (ez idővel kinő), fekélyek a szájban, a belekben, és minden olyan helyen, amit nyálkahártya borít, és tönkre megy az immunrendszer-aminek egyenes következménye az összes fertőzés begyűjtése, amit csak el lehet kapni. Allergiás, fekélyes viszkető bőrkiütések. Anginás panaszok (szívroham), légzési elégtelenség……nem sorolom.

Röviden: megmérgezik a beteget! Boncolási tanulmányok igazolják, hogy a daganatos betegek ezekbe a kezeléseknek a mellékhatásaiba halnak bele még azelőtt, hogy a „ráknak” esélye lett volna megölni őket!!

Sugárterápia: a műtéti előzményt tekintve- ha sikerült a „daganatot” izoláltan eltávolítani, és a környező szövetek nem érintettek, akkor miért is kell az ép szövetet tönkretenni? (a tüdő is károsodik-hegesedik- csökken a légzőfelület…)

Egyszerű a magyarázat: a protokoll része.

Elgondolkodtató, hogy kik húznak hasznot ebből az egészből: A GYÓGYSZERIPAR.

De térjünk vissza az én esetemre: a 3. kemó után az összes írott, és le nem írt mellékhatásokkal „rendelkeztem”.  És akkor azt mondtam: No ekkor ezt most befejeztem.

Nem tudtak meggyőzni a folytatásról –pedig sokat próbálkoztak.